Lajmi fundit

Raste gjithsej
132952
Vdekje
2457
Shëruar
130174
Raste të reja
30

Trending

1

ZYRTARE: Orges Shehi tani mer dhuratën që priste, Tirana rikthen sulmuesin!

1 ditë më parë
2

Kalendari i Superiores dhe Kategorisë së Parë, FSHF zbardh detajet e shortit

2 ditë më parë
3

FSHF lëviz konkretisht për hapjen e stadiumeve për tifozët! Shkresa drejtuar Ministrisë

2 ditë më parë
4

Nga biznesi te kreu i FSHF-së dhe tani në Ekzekutivin e UEFA-s, Duka bën rrëfimin e rrallë

3 ditë më parë
5

Brdaric paralajmëron AEL Limasol: Në Shkodër do të jetë histori krejt tjetër!

6 ditë më parë
6

Daja: Dihet kush është FC Basel, por duhej ta kishim shënuar të paktën një gol

6 ditë më parë

Aktualitet

Argjentinasja eliminohet nga gara, trajneri e befason duke i propozuar për martesë (video)

Tokio 2020. Nora Gjakova kampione olimpike, medalje e dytë e artë për Kosovën

Çika e artë e Kosovës në “Tokyo 2020”; Distria Krasniqi bën krenar krejt shqiptarët!

Shqipëria parakalon në Olimpiadë, flamuri kuqezi valëvitet nga Gega che Calja

Futboll Vendi

ZYRTARE: Orges Shehi tani mer dhuratën që priste, Tirana rikthen sulmuesin!

Kalendari i Superiores dhe Kategorisë së Parë, FSHF zbardh detajet e shortit

FSHF lëviz konkretisht për hapjen e stadiumeve për tifozët! Shkresa drejtuar Ministrisë

Nga biznesi te kreu i FSHF-së dhe tani në Ekzekutivin e UEFA-s, Duka bën rrëfimin e rrallë

Kombetarja

“Xhaka i denjë për Romën, sulm i turpshëm ndaj Hysajt”; Duka flet “pa dorashka” në median italiane

Lojtari i kombëtares firmos me klubin e La Liga-s, Edy Reja vazhdon ta injorojë

Bëhen 4 shqiptarë te Torino, zyrtarizohet edhe Etrit Berisha

Hysaj si Ronaldo, mbush garazhin me makina luksoze

Seria A

Interi zbavitet me 6-0! Calha protagonist, talenti i ri vazhdon me golat. Rishfaqet Lukaku (VIDEO)

Talenti brazilian drejt Serie A: tani Juventus do të zgjedhë se kur. Operacioni ekonomik

E duan larg, Vidal paralajmëron Interin: “Do ta shohë e gjithë bota se kush është Arturo…”

Cristiano Ronaldo përgatitet për sezonin e katërt bardhezi, por merkato…

Premier League

“Dua dy ose tre blerje”, Tuchel i bën kërkesën Chelsea-t

Guardiola pa ekip para super sfidës: Kam vetëm 3-4 nga ekipi i parë

Chelsea do yllin 70 milionë euro, ja lojtari që do të sakrifikohet

“Fillova të shkoja te një psikolog në vitin e dytë”, rrëfehet ylli i Arsenal-it  

La Liga

“Simeone më i mirë në botë, e shohim futbollin njësoj” De Paul prezantohet te Atletico Madrid

Të gjithë duan yllin e Atalanta-s, vjen një ofertë edhe nga Barcelona

14 milionë klikime, videoja personale e Messi-t kthehet në reklamë (Video)

Real Madrid, pas Benzema e pëson edhe Alaba

Bundesliga

Ylli i Bundesliga-s refuzon Milan dhe Lazio: Nuk besoj se…

E ardhmja e Haaland, merret vendimi për norvegjezin

Malen prezantohet te Dortmund: “Ja pse zgjodha këtë klub!”… Haaland menjëherë i kërkon diçka

E BUJSHME: Bayern do yllin e Ajax! Lojtari “driblon” me diplomaci por…

Liga te tjera

E tradhtojë sërish muskujt, shtyhet debutimi i Ramos me PSG

Ramos ka shkuar i dëmtuar te PSG, nuk dihet kur do të debutojë

Refuzoi 8 milionë te Milani, për t’u paguar më pak te PSG. I “sheh targën” edhe Keylor Navasit

Çfarë po ndodh? Tifozët e PSG dalin kundër transferimit të Paul Pogba?

Kupat e botes

Infantino nuk ka dyshime: Do të jetë një ngjarje e paharrueshme

Katar 2022, të drejtat e ndeshjeve kualifikuese të Amerikës së Jugut blihen nga klubi i Serisë C!

Botërori 2022: FIFA-Katar, dokument me 112 faqe mbi të drejtat e njeriut

Kombetaret

“Nuk mund të vazhdojmë të luajmë”, Gjermania braktis ndeshjen ndaj Hondurasit

“Unë nuk e gjuaj”, De Rossi zbulon prapaskenën 2006-ës

Ylli i Chelsea-t tradhton Anglinë, synon të luajë në Katar 2022 me Ganën

Mascherano parashikoi gjithçka, Di Maria zbulon mesazhin e “orakullit”

Sporte te tjera

Tenistët: Po vdesim në fushë! Organizatorët shtyjnë oraret e ndeshjeve

14 orë më parë

Briken Calja i katërti në Olimpiadë, medalja e bronzit humbet për 1kg

14 orë më parë

McGregor fyen babain e Khabib, më pas fshin postimin

16 orë më parë

“Jam një pilot i Mercedes, nuk shkoj kurrë te Red Bull apo Ferrari”

16 orë më parë

Mësoi notin në një pishinë 25-metërshe, notarja nga Alaska shkruan historinë olimpike

17 orë më parë

Bolt: I zhgënjyer, Xhamajka nuk është më vendi i sprinterëve

18 orë më parë

Olimpiada: Djokovic e Zverev në çerekfinale, eliminohen Muguruza e Tsitsipas

18 orë më parë

Joshua: S’heq dorë nga Fury, gati të përballem edhe pa titujt kampionë

18 orë më parë

Fitoi medaljen e parë të artë olimpike për Filipinet, qeveria e shpërblen me një shtëpi

20 orë më parë