Kanë dalë detaje të tjera mbi transferimin e Jack Grealish te Manchester City.

Sipas Daily Star, mesfushori do të fitojë 300 mijë sterlina në javë dhe do të nënshkruajë një kontratë 5-vjeçare.

Lojtari fiton aktualisht 125 mijë sterlina në javë.