Adam Levine i pushtuar nga thashethemet. Këngëtari, lideri i Maroon 5, duket se ka tradhtuar gruan e tij, si dhe modelen e Victoria Secret, Behati Prinshloo.

Lajmi i bujshëm është dhënë nga e dashura e supozuar e këngëtares Sumner Stroh, modele dhe influencuese, e cila tregoi gjithçka në platformën Tik-Tok. Vetëm pak ditë më parë gazetat gossip kishin dhënë lajmin se çifti Levine-Prinshloo ishte në pritje të fëmijës së tretë.

Koha perfekte, pra, për modelen që ka postuar bisedat e mesazheve të supozuara të shkëmbyera me artisten në rrjetin social kinez.

“Kam pasur një lidhje me njeriun që është me një modele të Victoria Secret. Në kohën kur isha e ri, isha 19 vjeç dhe isha pak naive. Edhe unë u ndjeva e shfrytëzuar”, tha influencuesja.

Pa asnjë dëshirë për t’u fshehur, Sumner dha emrin dhe mbiemrin e tij: “Jam e sigurt që të gjithë e njihni Adam Levine, ai dhe unë jemi parë për rreth një vit. Pasi ndalova së foluri me të për muaj të tërë, ai u kthye në jetën time me këtë mesazh:

“Pyetje serioze. Unë jam gati të kem një tjetër fëmijë. Do të doja ta thërrisja Sumner, e ke problem? Jam shumë serioz”, video bëri xhiron e internetit dhe tronditi fansat e kantautorit.

Modelja shpjegoi se qëllimi i saj nuk ishte ta bënte të ditur lidhjen, por nuk ishte e mundur:

“Isha plotësisht i manipuluar, doja të menaxhoja gjithçka privatisht, nuk doja kurrë të bëja një hap përpara, sepse sigurisht i kuptoj implikimet e të bërit atë që bëj tani, duke fituar para si tani që jam modele në Instagram.

“Pra, duke qenë e lidhur me një histori të tillë, e di se çfarë mund të sjellë, i di stereotipet”, duke rrëfyer se ajo ua kishte dërguar mesazhet disa miqve të saj dhe se një person i afërt i saj donte ta shiste historinë në një tabloid.