Shumë njerëzve u ra në sy një detaj interesant mbrëmjen e së premtes, ku të gjithë moderatorët apo punonjësit e Top Channel kishin postuar video në Instagram nga momentet e “Dancing with the stars”.

Por dikush ka qendruar në qetësi. Gazetari Andi Vrapi ka folur në emisionin “Natën me Aulonën, ku tregoi se Arbana Osmani nuk ka publikuar asnjë gjë në Instagram lidhur me programin apo me Borën.

“Të premten ka startuar spektakli “Dancing with the stars”, por dasmës të madhe të bërë në Kashari, i mungoi një prej kunatave më të rëndësishme të këtij televizioni Arbana Osmani.

Unë nuk besoj që Arbana ka harruar sepse nuk është nga ato personazhe që harron të bëjë qoka të tilla, por Gojët e liga thonë se Arbana Osmani nuk është aq e kënaqur nga vëmendja që po merr Bora Zemani nga familja e Top Channel dhe Top Medias”- ka përfunduar gazetari!