Moderatorja e njohur shqiptare, Amarda Toska, ishte e ftuar së fundmi në rubrikën “50 pyetje” në “Prive”. Në një rrëfim të rrallë të sajin, moderatorja u ndal edhe tek momentet e vështira si nënë.

E gjithë ngjarja është zhvilluar kur vajza e saj dhe e Ermal Mamaqit ishte vetëm një vjeç. “Frika më e madhe ka qenë një moment i sikletshëm kur vajza jonë ka pasur një djegie në moshën 1-vjeçare.

Fatmirësisht e kaluam, por atëherë ishte një frikë shumë e madhe sepse ti do ta ndihmosh me gjithë qenien tënde, por nuk ke ç’bën për atë gjë që tashmë është bërë”, tregoi Ami. Sia është ndër fëmijët më të dashur të showbizzit,

Ndonëse çifti ka preferuar që mos t’i ketë të shpeshta daljet e tyre në rrjetet sociale, duke preferuar ta jetojnë jetën familjare disi më të qetë.