Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha është treguar shumë e rezervuar mbi jetën e saj private në rrjetet e saj sociale. Ajo nuk publikon kurrë foto nga jeta e saj familjare me fëmijët dhe partnerin e saj.

Madje, edhe dy shtatzanitë e saj, modelja i ka shijuar në privatësi të plotë dhe fansat e saj e kanë marrë vesh vetëm pasi ajo ka sjellë në jetë dy fëmijët e saj.

Disa muaj pas lindjes modelen e kemi parë të ndajë copëza nga rrugëtimet e saj të mëmësisë. Në një bashkëbisedim të fundit me ndjekësit e saj në Instagram, Aurela është pyetur për emrin e të voglës.

Modelja ka zbuluar emrin e veçantë që kanë zgjedhur për vajzën e tyre. ‘Luna Ea’ – është emri i vogëlushes së Aurelës, ndërsa kujtojmë që

Aurela ka dhe një djalë që quhet Alaron.