Basketbollistja dhe modelja e njohur italian Valentina Vignali e ka nisur vitin 2021  ashtu sikurse ka mbyllur atë 2020, me postimin e fotove “hot” në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto nga një shërbim fotografik që ka bërë së fundi, ku tregon format seksi të trupit të saj, ndërkohë që është e veshur me bikini.

Foto që ka tërbuar fansat e basketbollistes, që kanë mbetur të mahnitur. Duket se festat e fundvitit nuk e kanë shëndoshur aspak basketbollisten italiane.