Ish-konkurrentja e Përputhen, Tea Trifoni, duket se është mërzitur me Shqipërinë dhe preferon të emigrojë.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, Tea u shpreh se po e mendon seriozisht të emigrojë me gomone drejt Anglisë.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”, ka shkruar Tea në Instagram.

Kujtojmë që Tea Trifoni ishte një prej vajzave më të dashura për publikun kur ishte pjesë e emisionit të dashurisë Përputhen.