Këngëtari Luiz Ejlli i ka bërë disa pyetje mjaft pikante mbrëmjen e kaluar Ronaldo Sharkës, duke e sikletosur disi. Gazetari nuk e pati aspak problem të përgjigjej, teksa përgjigjet e tij i kanë habitur në fakt të gjithë.

Luizi e pyeti Ronaldon në një moment se kur ka qenë hera e parë që ka bërë dashuri dhe gazetari befasoi kur tha se ai nuk ka kryer ende marrëdhënie sek.suale.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Kur ka qenë hera e parë, hataja

Ronaldo: S’e kam bërë akoma

Luizi: Ça nuk ke bërë?

Ronaldo: Marrëdhënie

Luizi: Seriozisht?

Ronaldo: Po

Efi: Je me shenjë Virgjëreshë?

Luizi: Nuk ke bërë kurrë dashuri?

Ronaldo: Jo, fare