Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari nuk janë të pranishëm sonte në gjysmëfinalen  e Big Brother Vip 2.

Mbrëmjen e sotme ata të dy u zëvëndësuan nga dy aktorët e njohur të humorit Rezart Veleshnja dhe Salsano Rrapi.

Këta dy të fundit përgjatë kësaj kohe kanë imitura dy opinionistët e vërtetë të BBV2 në programin më të njohur të humorit në Shqipëri, “Portokalli”.