Bjordi Mezini dhe Anna Lika janë një nga çiftet më të përfolur të momentit. Ata janë të njohur në xhirimet e serialit të Ermal Mamaqit, “HOT”. Anna aty është në rolin e një prej protagonistëve, ndërkaq që Bjordi është regjisori i serialit.

Dyshja nuk kanë konfirmuar ende asgjë, mirëpo duket se përmes fotos së publikuar së fundmi, ata kanë konfirmuar çdo fjalë. Bjordi dhe Adela kanë postuar në rrjetet e tyre sociale një foto nga xhirimet e filmit ‘HOT’.

Së fundmi, Annais ka postuar një foto me partnerin e saj me të cilin është në një lidhje dashurie prej më shumë se një viti. ‘Punë punë natë e ditë, që të shohim pakëz dritë’ – shkruan Annaisi krahas fotos së publikuar në rrjetet e saj sociale.

Kujtojmë që Bjordi ishte së fundmi edhe pjesë e Big Brother VIP, eksperienca e të cilit zgjati pak javë.