Dihet që personazhi i boksit, Conor McGregor, është një njeri të cilit i pëlqen vëmendja dhe kërkon polemikat shpesh si në ring, ashtu edhe jashtë tij! Jeta luksoze por edhe shumë ekstravagante në rrjetet sociale krijojnë lajm…

Kështu, reagime të mëdha pati pas videos së Conor McGregor me momente intime me gruan e tij, në varkën e tyre. Edhe një herë Conor McGregor arriti të kthehet në qendër të vëmendjes për një arsye negative, teksa postoi në Instagram një video me momente intime me gruan e tij.

Pra, video shfaq momente nga kuverta e varkës së tij luksoze e cila ndodhet në det të hapur. Muzika e relaksuar po luhet dhe koka e gruas së tij, Dee Devlin mund të shihet të jetë disi e ulët në trupin e tij.

Diçka që i bindi ata që e panë se ishte një moment dashurie, si pasojë e të cilave u shkaktuan reagime të shumta në rrjetet sociale , pasi shumica konsiderojnë se veprimi i tij ishte i papjekur dhe se ekspozoi nënën e fëmijëve të tij.

Për të konfirmuar këtë vlerësim, është fakti se pak më vonë 34-vjeçari ka fshirë videon përkatëse, duke lënë thjesht publikimin që kishte bërë, ku ishte një arush në varkë.

Kohë më parë Conor McGregor ka zbuluar super-jahtin e tij të ri Lamborghini prej 2.4 milionë paund në rrjetet sociale. Luftëtari i UFC, është i kënaqur me blerjen e tij të fundit, duke e quajtur varkën “supermakina e detit” në Instagram.

McGregor bleu super-jahtin Lamborghini Technomar për 2.4 milionë paund në vitin 2021. Është një nga vetëm 63 modelet dhe vetëm i 12-ti i prodhuar deri më tani, duke e bërë atë një artikull koleksionist.

 

Por versioni i luftëtarit është edhe më unik pasi ka markën e veçantë “Proper Twelve”, një shenjë për kompaninë irlandeze të uiskit të themeluar nga McGregor. Ndërhyrjet e fundit kushtuan rreth 390,000 paund dhe do të thotë se McGregor nuk ishte në gjendje të nxirrte jahtin e tij për një xhiro deri më tani.

 

Në një postim në Instagram që tregon McGregor duke shijuar mëngjesin së bashku me vajzën Croia, irlandezi shkroi: “Sot është dita!! “Ne zyrtarisht marrim pronësinë e jahtit tonë të ri Lamborghini Sport! Por së pari… vakti më i rëndësishëm i ditës.”