Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Bora Zemani, ka shkaktuar sërish “zhurmë” në rrjet. Bora publikoi disa fotografi nga festivali Sunny Hill, në njërin prej të cilëve vihej re një djalë i ngjashëm me Donaldin.

Fansat e saj vërshuan menjëherë në komente duke i vënë në pah se kishte postuar një foto me të duke konfirmuar se janë bashkë.

Megjithate, ndonëse të gjithë menduan se ishte aktori i humorit, duke iu referuar stilit dhe veshjes, në fakt nuk bëhet fjalë për të.

Por në fakt, djali në foto është Sardi Strugaj, me të cilin moderatorja ka një raport të ngushtë. Bora është kujdesur që ta presë pak foton për të mos treguar imazhin e plotë të tij.