Aktualitet

Dikur kamarier, sot pronar i restorantit. Historia frymëzuese e Rinushit që emigroi drejt Italisë në 97’-tën

“Maldivet e Europës”, ‘The Sun’ shkruan për Ksamilin

E famshme në TikTok, vlonjatja Lorena Prifti: Më komentojnë për burrin, por unë jam krenare për të

‘Një kg kanabis kushton 4500€’, gazetari: Ky lloj quhet ‘Gorilla’, ja për sa bëhet gati

Befason mjeku: Në Shqipëri një burri mund t’i lejohet të ketë deri në 100 fëmijë

‘Karaibet e Europës janë në Shqipëri’, britanikja ‘The Telegraph’ i bën super reklamë vendit tonë

Vlonjati që ngriti lart emrin e Shqipërisë në Kanada, karikatura e tij përzgjidhet mes 470 më të mirave në botë

E nisi si sanitar, sot është shef pavioni në Itali. Doktori shqiptar frymëzon me historinë e veçantë të jetës së tij

Albina Kelmendi dhe familja këndojnë sonte në finalen e ‘Eurovision’, ja momenti kur do të performojnë