Aktualitet

Coronavirus në Shqipëri, rritet numri i rasteve të reja

EMA hap “dritën jeshile”, vaksina “Moderna” miratohet në Europë

Mister largimi nga skena publike i Jack Ma, themeluesi i Alibaba

Komiteti i Ekspertëve jep shifrat e pandemisë. Ja grupmoshat dhe qarqet më të prekura në Shqipëri

Seleksiononi pacientët, mos sillni në spital ata që kanë pak shanse të mbijetojnë

Jennifer Lopez mahnit fansat, 2021 nis në plazh e veshur me bikini të kuq

Covid-19: Franca rifiton kohën e humbur dhe përshpejton vaksinimin!

Itali: Rastet e reja me Covid-19 kalojnë 15 378, viktimat 649! Shkalla e pozitivitetit bie

Coronavirus në Shqipëri, 660 raste të reja dhe 11 humbje jete