Aktualitet

Vaksinimi anti-Covid në “Air Albania Stadium”, ministrja Manastirliu tregon si do të procedohet!

Celentano: Koronavirus? Kam një vit i mbyllur në shtëpi, do ta bëj vaksinën

Covid-19 dhe mori e pafundme sfidash për jetën; si ta pranojmë situatën aktuale

Pandemia nxjerr në pozicion “jashtë loje” biznesin 7 mln euro të Superligës

Vetëm në Amerikë mund të ndodhë kjo. Polici nuk i arrestoi për vjedhje, por i “shpërbleu”

Britania nis përdorimin në popullsi edhe të vaksinës AstraZeneca