Argetim

Ukraina fiton Eurovision 2022, mesazhi pas triumfit: Ju lutemi, na ndihmoni!

Eurovision/ Ronela Hajati shkëlqen por nuk arrin finalen, ja reagimi i këngëtares

Nis në Vlorë eventi i fluturimeve “Albania Open 2022”, parashutistë nga e gjithë bota

Reperja e njohur shqiptare takohet me Neymar, fotoja e tyre bëhet “virale”

Eurovision 2022/ Ronela Hajati garon në gjysmëfinalen e parë me këngën “Sekret”

Princi William i jep medaljen e lartë këngëtares së grupit Spice Girls, ja rsyeja

“Ikonë absolute e bukurisë” dhe “kryevepër arti”; Ngjela del huq me… Bora Zemanin

Qerreti-Kokalari, përplasen ashpër dy “amerikanet” e PD. Sherrin tenton ta shuajë avokati i… Donald Trump

Mbeti jashtë parlamentit, Nard Ndoka me emision të tij televiziv: Do të ftoj Ramën dhe Berluskonin