Telemedia

Argetim

Shaq O’Neal voton për herë të parë, ja zgjedhja që ka bërë ikona e NBA-së

Super parking, pishinë e brendshme dhe 7 dhoma gjumi: vila e re përrallore e Aubameyang FOTO

Balotelli hyn në “Big Brother Vip” dhe sulmon banorët me fjalë banale. Shpërthejnë polemikat në rrjetet sociale

Ylli i NBA-së i lë bakshishin e majmë stafit të hotelit ku qëndroi gjatë pandemisë

Rrëfehet Georgina: Nuk kemi kujdestare fëmijësh. Cristiano është një bom*ë, gjithçka e tij më tërheq…

Hamilton bën mekanikun, rregullon vetë gomën e çarë në rrugë

Vonn në formë të jashtëzakonshme, shikoni imazhet fantastike të sportistes

Nga fushat me dhè në ato me bar, Nadal argëtohet duke luajtur golf

Lakers triumfojnë edhe në biznes, “boom” shitjesh të fanellës të ekipit kampion