Blogs

Influencuesi u bën thirrje të rinjve të mos studiojnë: “Është e kotë”

Rikthehet Commisso: “Milani shpenzoi 500 mln euro, kurse ne…”

Saga “Griezmann” te Atletico drejt fundit. CM: “Milani ndjek situatën prej Correa”

Gds | Dy pengesat që vështirësojnë momentalisht rinovimin e Bennacer!

“Do të bëhet një nga lojtarët më të mirë në skenën botërore” Gazetari nuk ka dyshime mbi De Ketealere!

Vëzhguesi i UEFA-s i mrekulluar nga Bennacer pas ndeshjes Milan-Dinamo Zagreb

“Pioli na tha se shumë nga djemtë që mbërritën nuk i njihte fare. Ngjit letra në mure! Por ka agjentë që sot më lënë pa fjalë!”

Superkupa e Italisë 2024 mes Hungarisë dhe Arabisë Saudite: shi milionash për futbollin italian!

MN | Portieri i ri i Milanit mund të vijë nga Fiorentina! Klubi ka vendosur mbi Tatarusanu dhe Mirante