Telemedia

Bundesliga

Bayern Munich, zbulohet takimi super sekret me menaxherin e yllit

Gjermania kthehet mbrapa, ja çfarë do të ndodhë nga nëntori në Bundesliga

Bayern tregon muskujt në Champions, Goretzka e tepron dhe çmend rrjetet sociale

Lewandowski, arrestohet ish-menaxheri: Kërcënon yllin e Bayern-it për 20 milionë euro

Bayern, zbulohet plani i Rummenigge për të kthyer menjëherë tifozët në stadium

Lewandowski mposht… Lewandowski-n, rekord i ri për polakun

Video: Dortmund fiton derbin, Schalke në agoni!

Bayern Munich, frikë për Davies: doli nga fusha në lot (Video)

Video: LEWANGOLSKI nderon Bayernin, Leipzig fiton me vuajtje