Futboll bota

Covid-19 fut në kaos edhe zgjedhjet për president të Barçës

Kritika të ashpra ndaj Hazard: Reali luan me 10 lojtarë, kur ai është në fushë

Pepe zbulon anekdotat unike me Ancelotti dhe Cannavaro te Real Madridi

Mancini zgjedh mes Lukakut dhe CR7: Ndaj Interit, ndeshje vendimtare për Juven

Ronaldo dhe Lukaku, jashtëtokësorët. Të dy kanë shënuar më shumë se 12 skuadra të Serie A

Felipe Melo “vjell vrer” ndaj Chiellini: Nëse nuk ka etikë, është problemi i tij

Legjenda franceze shpërthen kundër Mbappe: Po ndërlikon gjithçka që bën, duhet detoksifikuar si futbollist…

Zidane i habit të gjithë: Eliminimi nga Superkupa nuk është dështim…

“Shpenzoi mbi 250 milionë £ në merkato, pozicioni i Lampard është në rrezik”