Futboll bota

Shkodran Mustafin e gjen belaja, i futen në shtëpi dhe i vjedhin 1 milion euro pasuri

Fiksimi i pazakontë! Futbollisti dëshiron të duket si zvarranik, bën operacionin e ndaluar në gjuhë

Tjetër transferim me koston zero, PSG synon edhe Paul Pogba

5.8 mln euro, shikoni apartamentin super luksoz të Messi-t

300 mijë sterlina në javë, City i dyfishon rrogën yllit

2.7 mld euro, La Liga arrin super marrëveshjen

Giroud lë mbrapa Calhanoglu, fiton garën me 25% të votave

Barcelona, lajmi i shumëpritur do të vijë para super sfidës me Juventus-in

Spinazzola publikon ushtrimet e çuditshme në rrjetet sociale