Bundesliga

Eliminimi i turpshëm i Bayernit, Muller bën sherr me gazetarin gjatë intervistës…

Dortmund, Haaland mund të largohet në verë. Raiola i gjen ekipin e ri

Bayern, gati t’i thotë lamtumirë spanjollit pas vetëm 6 muajve

Gnabry: Bayern mund të bëjë si Real Madrid. Një ditë do të doja të…

Mkhitaryan kujton: Vura bast 50 euro në stërvitje me Klopp dhe…

Frizura të dyshimta në Bundesliga; “luftë” mes parukierëve dhe futbollistëve në Gjermani

Lewandowski: Klopp ishte një “mësues i keq” për mua në Dortmund

Sancho pranon problemet, fajin e ka Manchester United

Alaba kundër kritikëve, mbron pozicionin e vet te Bayern Munich