Bundesliga

Ylli i Bundesliga-s refuzon Milan dhe Lazio: Nuk besoj se…

E ardhmja e Haaland, merret vendimi për norvegjezin

Malen prezantohet te Dortmund: “Ja pse zgjodha këtë klub!”… Haaland menjëherë i kërkon diçka

E BUJSHME: Bayern do yllin e Ajax! Lojtari “driblon” me diplomaci por…

Humbi Rashicën, Werder Bremen fokuson talentin e radhës nga Kosova

Lewandowski dhe Tuchel “shenjtërohen” në Gjermani; më të mirët e vitit

Befasi e madhe! Nagelsmann do një rival për Lewandowski te Bayerni

Legjenda e Dortmundit hidhëron Haaland: Mbappe, më i kompletuar se ai!

30 milionë euro, Dortmun nuk humb kohë për të zëvendësuar Sancho-n