Bayern Munich

Bayern nuk i rinovoi kontratën, mbrojtësi mes Barcelonës dhe Tottenham

Përçarje totale te Bayerni, Rummenigge me “dorë të hekurt”

Lewandowski “shenjtëron” Haaland: Talent i madh, do të bëhet më i miri… pas meje

BAYERNI I MALLKUAR! Dëmtohen 2 titullarë të tjerë, humbin ndeshjen e kthimit ndaj PSG

“Si mund të luajë ai me Neuer titullar?!” Vjen akuza nga agjenti

Flick në vend të Low te Gjermania? CEO i Bayernit mbyll “telenovelën”

Muller “qan” rastet e humbura, Flick: Kjo skuadër nuk heq dorë kurrë

Fitoi dy Champions me Bayernin, zyrtarizon “divorcin” në verë

Bayern, Rummenigge: Bashkë me Alaba-n mund të largohen edhe dy të tjerë