Telemedia

Bayern Munich

E mundi 4-0, çudit Flick: Atletico Madrid ishte një kundërshtar i vështirë

Thomas Müller shpërthen ndaj gjyqtarit: Ju më jepni karton për faull ndaj Atlético Madridit, që ka huliganët më të mëdhenj në futbollin botëror!

Video: Shkatërrim total! Bayern i jep leksione Atleticos

Douglas Costa zihet ngusht, tregon dallimin ndërmjet Ronaldos dhe Lewas

Douglas Costa zgjedh mes Lewandowski-t dhe Ronaldo-s

Video: MULLER-LEWA, Bayerni argëtohet ndaj Arminia Bielefeld

Flick: Nuk është akoma në maksimum, por kur ka topin…

Tronditet Bayern, Boateng rrezikon 5 vite burg

VIDEO: Bayern Munchen bën detyrën, Choupo-Mouting shkëlqen në debutim