Bayern Munich

Nagelsmann, për yllin e Bayern: Është një nga më të mirët në Europë

Liverpool do yllin e Bayern, zbulohet oferta e Të Kuqve

Upamecano: Lewa është i jashtëzakonshëm, ja cila është cilësia e tij më e mirë

Kovac siguron yllin e bavarezëve, fitore e madhe për Neuer

Shtohen hallet te Bayern Munich: titullari refuzon rinovimin, do shifra të larta! Klubi merr vendim

“Më mirë 82 milionë trajnerë sesa 82 milionë virologë”, ylli i Gjermanisë falënderon dhe thumbon tifozët

Juventus frikëson Bayern-in, zbulohet plani B i bardhezinjve

“Këtë gjë mund ta harroni”, Hoeness u jep një lajm të keq tifozëve të Bayern-it

Bayern, presidenti bën parashikimin e bujshëm për Lewandowski-n