Borussia Dortmund

E ardhmja e Haaland, zbulohet ideja e frikshme e Raiola-s

Lewandowski “shenjtëron” Haaland: Talent i madh, do të bëhet më i miri… pas meje

Si në film humoristik! Dortmund harroi kapitenin pas ndeshjes…

Strategjia e pëdorur ndaj Man. Cityt? Trajneri i Dortmund ka kopjuar këtë ekip!

City-Dortmund, “negociatat” mes Foden dhe Haaland çmendin tifozët (Video)

Gjyqtari qenka tifoz i Haaland, ja veprimi i tij i paprecedentë pas ndeshjes

Dortmund shqetëson Guardiola-n: Ata e dinë mirë se çfarë duhet të bëjnë

E ardhmja e Haaland, Dortmund vendos kushtin për norvegjezin

E do gjysma e Europës, legjenda Klinsmann ka një mesazh për Haaland!