Telemedia

Futboll mix

COVID godet sërish, ndalet futbolli në Maqedoninë e Veriut!

E FUNDIT: COVID-19 prek FIFA-n, Infantino rezulton pozitiv!

Kokë derri dhe tre kryqe në fushën e ekipit italian: Do ta paguani shtrenjtë

E kandiduan në formacionin më të mirë, Eto’o: Mungesë respekti ndaj meje!

ÇMENDURI: Ish-lojtari i Barcelonës heq dorë nga emri, pagëzohet si Goku!

ZYRTARE: Baseli firmos me një tjetër shqiptar, mesfushori firmos për gjigantët

Legjenda e United e bën si shqiptarët, bëhet trajner i klubit që ka në pronësi

Vajza e Baggio-s poston fotografinë befasuese. Shpërthejnë rrjetet sociale

E KRYER: Gotze gjen ekip, përfundon shumë shkallë më poshtë