Futboll mix

Lewandowski arratiset për “Këpucën e Artë”, Messi dhe CR7 rivalizojnë për… vendin e dytë

Video: Sulmuesi rrezikoi jetën, përplasje e frikshme në kampionatin portugez

Seleksionimet e Shqipërisë U-19, trajneri Mema tregon talentët e rinj

ZYRTARE: Shkëndija arrin marrëveshjen me ish-mesfushorin e kombëtares kuqezi

I ndikuar nga Berlusconi? Balotelli i del kundër qeverisë italiane!

Deschamps hap plagët e vjetra: Nuk e harroj veprimin e Benzemasë!

Yaya Toure e nis si trajner, habit me klubin e tij të parë

Sulmuesi 37-vjeçar shkruan historinë, Huntelaar tregon ekipin e ri

Video: Çmenduri! Aktivizohet në minutën e 89′, Huntelaar shkruan historinë me dy gola