Kupat e Europes

Gol në frymën e fundit, Xhaka ofendon shokët e skuadrës: Largojeni atë m** që aty…

Europa League: United “shikon” gjysmëfinalet me Rashford-Fernandes, Arsenal-i e pëson në fund

Video: E pabesueshme në Granada-United, një burrë lakuriq futet në fushë

S’ka më Messi dhe Ronaldo, dy yje të rinj për fronin e Champions-it

Mbappe: Kam shumëpresion, por kjo është ajo që më duhet

Draxler s’ka dyshime: Ai është më i miri i Europës

PSG triumfon në Gjermani, Mbappe “gjunjëzon” Bayern-in (Video)

Mbappe kthen në avantazh PSG, mpsht Neuer me një goditje të zgjuar (Video)

Muller barazon për Bayern, mbrojtja e PSG “fle gjumë” (video)