Champions League

Super Uzuni, ylli kuqezi realizon golin e radhës në Champions (Video)

Van Gaal: Nëse Neymar dhe Mbappe nuk ndryshojnë, PSG nuk ka për ta fituar kurrë Champions-in

Teuta turpërohet në Champions, humbet 4-0 në shtëpi me Sheriff Tiraspol (Video)

CH. LEAGUE: Një dygolësh i Krasniqit kualifikon Prishtinën në fazën eliminatore (Video)

FSHF jep lajmin e madh, Champions League zbarkon në Shqipëri

“Ky do të ishte gabimi më i madh”, presidenti paralajmëron City-n

Tebas paralajmëron: UEFA mund ta përjashtojë Realin, Barçën dhe Juventusin

I bekuar nga Zoti. Ka luajtur 17 minuta në 4 finale, por ka fituar 4 Champions

Champions 2021/22: Buzëqesh Juventus, Milan rrezikon shumë