Telemedia

Champions League

Champions ka një fenomen të ri, ka bërë më mirë se CR7, Messi, Mane, Kane dhe… Simone Inzgahi

Nagelsmann: Në 1999-ën më bëri të vuaj, por sot do t’i jap dorën

Shpërthen trajneri portugez: Klubi nuk e merr dot Guardiola-n, duhet të kënaqeni me mua

Dybala kundër Messit, argjentinasit në kërkim të një mbrëmjeje të shkëlqyer europiane

ÇMENDURIIII: Sulmuesi i M’Gladbach shkatërron Ramos-Varane, leksion futbolli nga gjermanët

Champions League, ja kush janë futbollistët më të shpejtë

Matthaus i jep zemër Leipzig: Je më lart se Manchester United i vendit të 15-të…!!!

Mr. Champions League, “heroi” i Bayernit shpallet më i miri i javës!

Pepe shpërthen pas humbjes me City-n: Është e padrejtë dhe e papranueshme