Telemedia

Europa League

Befasi: Tottenhami mposhtet nga modestët e Belgjikës / Leicester merr 3 pikët në Greqi

EUROPA LEAGUE: Milan shkruan historinë, askush më keq se Zlatan në Europë (Video)

Alkmaar është gati për Napoli-n: mes 19 të grumbulluarve edhe djali i legjendës

“Hero” dhe “djall” i finales, por Lukaku zgjidhet më i miri i Ligës së Europës

Video: Mbyllet rrugëtimi i Tiranës, Young Boys fiton me lehtësi

Formacionet: Egbo prek formacionin e tij, Tirana për ëndrrën e madhe!

Trajneri kundërshtar “inkurajon” Tiranën: Çdo skuadër mund të fitojë këtu

Mourinho: Ndërruam portat para ndeshjes, ishin 5cm më të shkurtra

Formacioni: Ndeshja e jetës, Gjoka sfidon Mourinhon / Tottenham me rotacion