Telemedia

La liga

80 milionë dhe jo vetëm, gati oferta e çmendur e Real Madrid

Barcelona, kandidati për presidencën bën deklaratën e bujshme

Largimi i Bartomeut, drejtuesit thurin planin e ri për Messin!

Drejtuesit e rinj japin alarmin, tregojnë nga çfarë kërcënohet Barcelona

PROPOZIMI I “ÇMENDUR”; Real Madridi i ofron Juventusit dy yje për Dybala

Fitoi titullin me Juventusin, i përulet Messit: Ai është Harry Potter i futbollit

Barcelona-Juventus, plas “lufta” në rrjetet sociale. Sherr për Messin dhe CR7

Griezmann pa gol, De Jong qendërmbrojtës, dorëheqja e Bartomeut…; Koeman flet për gjithçka

Koeman dhe Messi, përqafimi i unitetit dhe shpresës te Barcelona