Atletico Madrid

50 mln euro nuk mjaftojnë, Inter refuzon ofertën e parë të Atletico Madrid

Griezmann është i paarritshëm, Simeone kthen sytë nga ylli i Serisë A

Atletico Madrid, presidenti Cerez nuk e përjashton realizimin e super operacionit

Miq për kokë, Messi ka rezervuar pushime edhe bashkë me… Suarez!

“Simeone më i mirë në botë, e shohim futbollin njësoj” De Paul prezantohet te Atletico Madrid

De Paul kurorëzon ëndrrën dhe bën premtimin e madh për tifozët

“Griezmann? Nuk besoj se tifozët do ta falin”

Simeone dhe marrëdhënia speciale me Griezmann: Shkon përtej futbollit, uroj që…

Atletico Madrid detyrohet t’i zgjasë duart një fondi amerikan: shtohet kapitali me 300 mln euro