Barcelona

Të gjithë duan yllin e Atalanta-s, vjen një ofertë edhe nga Barcelona

14 milionë klikime, videoja personale e Messi-t kthehet në reklamë (Video)

Akuzohet se është rebel, Depay: E keni parë çfarë ka bërë Suarez?

Ronaldinho ka një mesazh për Messin, “paketon” fanellën nr.10

Mbyllet brenda 10 ditësh; zbulohen detajet e fundit mbi rinovimin e Messit

E PAPRITUR! Arrihet akordi mes Barcelonës dhe Neymar

“Hot” dhe romantikë! Messi dhe gruaja Antonella puthen nën ujë, ndajnë videon me “avull” në Instagram

Vetëm dëmtimi në kokë e ndali Manajn, e mbyll javën me “poker” historik

Mourinho do “tepricat” e Barcelonës, piketon qendërmbrojtësin francez