Telemedia

Barcelona

Çartet gazeta spanjolle. E quan Ansu Fati “shitës zezak, që ia mbath me vrap sapo t’i shohë policët”

Ansu Fati zbulon sekretin: Ja pse kuptohem shumë mirë me Messi-n

Barcelona në krizë ekonomike, zgjidhja vjen nga Griezmann

“Mendo për portugezin…”; fraza misterioze e Puyol për Figon

E RRALLË / Shkoi me qese dhe u largua me taksi, talenti i Barçës shënoi në Champions dhe bën xhiron e rrjetit

Do të luajë apo jo ndaj Barcelonës? Sot, ditë vendimtare për Ronaldon

“Nëse Messi luan si sonte, nuk mund të ankohem”; Koeman i kënaqur me kapitenin pas kritikave

Messi hyn në historinë e Champions-it, ja çfarë ka bërë 16 sezone radhazi

Godet Barcelona, “poker” rinoivimesh. Mes tyre Ter Stegen dhe Pique