Real Madrid

Real nxjerr në shitje yllin, Milan mund të përfitojë

Halle të reja për Ancelottin, ylli i Real Madrid nuk dihet kur kthehet nga problemi fizik!

Milan, dy dhurata për Pioli-n nga Madridi

Reali nuk njeh “mëshirë”: duhen 8 largime, mes tyre edhe ylli i ekipit! Mbappe ose asgjë sivjet

“Do të ishte bukur sikur të fitonte Real-i, por shpresoj te një surprizë”

Real Madrid, gati të zëvendësojë Mbappe me një mbrojtës

Varane gati i përlotur, shikoni lamtumirën në Valdebebas me botën “Real” (VIDEO)

Bonusi dhe rroga e çmenduar, ja sa do të fitojë Mbappe te Real nëse plotësohet ky kusht

Real Madrid mbulon me flori Alaba: gati 110 mln euro! Fiton familja, lojtari dhe agjenti. Ja si ndahen