Real Madrid

Real fitoi El Clasico-n, Mesut Ozil zgjedh më të mirin

TRONDITET REALI, lojtari titullar humb pjesën e mbetur të sezonit!

“Nuk shohim çfarë ndodh jashtë”, Zidane flet pas El Clasicos dhe nuk përzihet me arbitrin!

KLASIKE MAGJIKE! Reali feston mes drithërimave, Barcelona mallkon traversën në fund! (VIDEO)

Haaland apo Mbappe? Ja kush është i preferuari i Perez

Perez i fiksuar pas Mbappe, zbulohet strategjia për t’ia rrëmbyer PSG-së

Real Madrid-Barcelona, klasikja ku humbja është e ndaluar

“Stadiumi ku luan Reali, si fushë stërvitore”; Valdano i kthehet ashpër Klopp-it

Ndryshon arbitri i Real-Barça, El Clasico do të drejtohet nga një “armik” i Messi-t