Ligat e tjera

PSG gjen zëvendësuesin e Mbappe, kushton 110 milionë euro

Montpellier-Marseille 1-2, përmbysje në 3 minuta në Ligue 1

PSG nuk ndalet, fitore me “poker” ndaj Strasbourg (Video)

“Adieu” PSG, Icardi kërkon një aventurë të re

“L’Equipe” zbulon prapaskenat, ja “kurbani” i PSG-së për të mbajtur Mbappe

Lajm i keq për PSG, lideri i ekipit rrezikon të mungojë ndaj Bayern!

Tronditet PSG, Mbappe i komunikon vendimin

Real dhe PSG po punojnë për një super operacion, ish-portieri i madrilenëve zbulon gjithçka

Leonardo mban PSG me “gajret” për rinovimet e Mbappe dhe Neymar