Paris SG

E tradhtojë sërish muskujt, shtyhet debutimi i Ramos me PSG

Ramos ka shkuar i dëmtuar te PSG, nuk dihet kur do të debutojë

Refuzoi 8 milionë te Milani, për t’u paguar më pak te PSG. I “sheh targën” edhe Keylor Navasit

Çfarë po ndodh? Tifozët e PSG dalin kundër transferimit të Paul Pogba?

Wijnaldum zgjodhi PSG prej… parave, por thotë se është tifoz me Barçën

Ronaldo-Mbappe-Icardi; “ekuacion” me tri të panjohura në merkato

Wijnaldum: Ja çfarë më bindi të vija te PSG

Icardi dhe Wanda duan të kthehen në Serinë A, ja dy skuadrat që e duan

Wijnaldum prezantohet te PSG: Ja çfarë dua t’i jap skuadrës