Telemedia

Premier League

Arteta tregon pse e përjashtoi Ozil: E kam ndërgjegjen të pastër, jam treguar i drejtë me të

Mourinho ul tifozët në tokë: Bale nuk është ai i para 7 vitesh!

Menaxheri i yllit të Premier League: Jemi të hapur për gjithçka

U përjashtua nga Arsenali, Ozil del me deklaratë të fortë

Titullari i Liverpoolit: Pickford një budalla, Evertoni bën ndërhyrje skandaloze!

Mourinho bind drejtuesit, i ofrohet rinovim dhe rritje page Son!

Solskjaer e zgjedh kapiten kundër PSG-së, reagimi i Fernandes bëhet viral (Video)

E BUJSHME! Arsenali bën dalje Ozil, edhe pse e paguan 350.000 £ në javë

Fernandes drejt largimin nga United, dy klubet spanjolle nisin garën!