Chelsea

Shokon Lampard: Futbolli më ka konsumuar jetën, si lojtar dhe trajner

Chelsea çmendet për Lukakun, kjo është oferta marramendëse për Interin!

Prapaskena: “Sarri më dha vetëm një orë kohë për të vendosur…”

Dhuratë 30 milionë euro për Tuchel, Chelsea pranë nënshkrimit me mbrojtësin

Gullit shfryhet pas 23 vitesh: Nuk mund ta besoja atë që bëri Chelsea

“Xholi” i Sarrit, i hapur për t’u kthyer aty ku mori famë

Gati u kacafyt me Conte te Chelsea, flet Obi Mikel: Ja si nis lufta mes nesh…

Kante ia kujton trajnerit të sotëm: E mban mend kur të refuzova për te PSG…

Tuchel: Atletico luajti me 8 lojtarë mbrapa, por s’e lamë të merrte frymë fare