Liverpool

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin: Oh, Zoti im, çfarë portieri është!

Legjenda e Liverpool: Salah mund t’i dëshirojë, por Reali dhe Barça s’e kanë atë në llogari…”

Klopp gëzohet për kthimin e yllit: Është një blerje e re për ne

Salah, mesazh të qartë Klopp-it: Dua të luaj 95, jo 90 minuta të çdo ndeshjeje!

Iu hapi dyert Realit dhe Barçës…; Fabinho tregon çfarë po ndodh me Salah

Wijnaldum vendos të ardhmen, mesfushori shtang Kloppin!

Video: Liverpooli s’fal “baby” Aston Villan, Klopp rigjen Shaqirin

Klopp largon yllin: Kam thënë atë që dija, shumë shpejt…

Liverpool humb dhe faji është i… Alexander-Arnold: Vlen sa gjysma e Cancelo-s