Liverpool

Barça, 400 milionë euro për të larguar Liverpool-in

U ble për 60 mln euro dhe dështoi, lojtari i Liverpool drejt tranasferimit te Leicester

Courtois “thumbon” Liverpool-in dhe zbulon sekretin e Real-it

Klopp “kërcënon” Realin me… Barcelonën, shfryn ndaj arbitrit gjerman

Real Madrid-Liverpool, formacionet: Mbrojtjet me probleme, Klopp heq dorë nga ylli

“Pokeri” ndaj Real Madridit e bëri të famshëm, ja rrugëtimi mbresëlënës i Klopp

“Nuk varet nga unë…”; Salah ngre dyshime mbi të ardhmen e tij te Liverpool

Ndodh edhe kjo te Liverpool; lojtarët rebelohen për kushtet stërvitore

“Sallaksi” më i mirë te Liverpool? Shaqiri heziton të quhet më i mirë se Salah