Manchester City

Guardiola: E vlerësoj shumë. Thonë se nuk fiton? Jepini City-n dhe…

Aguero do të qëndrojë në Premier, merr në konsideratë dy rivalet e City-t

Villa: Guardiola më ka befasuar. Është një nga më të mirët

City-Dortmund, “negociatat” mes Foden dhe Haaland çmendin tifozët (Video)

Guardiola dhe Bielsa, “maniakët” e futbollit adhurojnë njëri-tjetrin

ZYRTARE! Manchester City rinovon me “mbretin” e asisteve

Dortmund shqetëson Guardiola-n: Ata e dinë mirë se çfarë duhet të bëjnë

“Aguero? Do të më pëlqente të qëndronte në Angli, por do të shkojë në…”

City kërkon talentin për 70 mln euro, trajneri portugez: Ndoshta pas 5 vitesh…