Manchester United

“Një poezi e lexuar në funeral”, Sancho zbulon historinë prekëse të tatuazhit të parë

Rregullat e pandemisë shtyjnë prezantimin e Varane te Manchester United

Solskjaer e bën dalje, Tottenham e pret krahëhapur francezin

Sancho zbulon sekretet e karrierës, trupin me tatuazhe dedikuar familjes dhe vëllait të vdekur

ZYRTARE! Solskjaer rinovon me Manchester United, flet trajneri dhe zv.presidenti

Sancho vendos rekord, por Pogba mbetet i paarritshëm

Dortmund është një vitrinë e shtrenjtë: 10 shitjet rekord të verdhezinjve

Manchester United zyrtarizon blerjen e Sancho për 80 milionë euro

“CR7 është i jashtëzakonshëm, por Messi është nga një tjetër planet”