Telemedia

Tottenham

Tottenham, Son për rekord dhe bashkë me Kane shënon më shumë se Arsenal dhe City

Tottenham, Kane: Mund të bëjmë diçka speciale

Tottenham, Mou çmend rrjetet sociale me fotografinë nga dhomat e zhveshjes

FORMACIONI: Mourinho vendos për Bale, Tottenhami me pak ndryshime!

Mourinho shpërthen kundër VAR-it: Gabime të papranueshme

Reguilon: Largimi nga Real-i s’ka qenë i lehtë, por tani jam i lumtur

Bale dhe ndeshja e çuditshme, uellsiani zbulon arsyen

Mourinho “rrah gjoksin”: Askush nuk luan më mirë se Tottenham

Mourinho ul tifozët në tokë: Bale nuk është ai i para 7 vitesh!