Tottenham

United mposht Tottenham-in dhe i shkakton një humbje të hidhur Mourinho-s (Video)

Befason Dier, gati të lidhet përjetësisht me Tottenham

E ardhmja e Bale, vjen këshilla nga ish-trajneri i Los Blancos

Te Tottenham janë krijuar bandat, “Mafia Uellsiane” kundër argjentinasve

Klub nxjerr blof Mourinhon, çfarë po ndodh te Tottenham?!

2 gola në 4 minuta, Kane shpërthen ndaj Newcastle (Video)

205 milionë euro! Vendoset çmimi për yllin e Premier League

Mourinho: Nuk jam më trajneri i dikurshëm, përvoja më ndihmon në momentet negative

Mourinho mposht Guardiolën, shpallet trajneri më i mirë i shekullit