Seria A

Bastoni ndez Inter-Juve: Do t’i vëmë në vështirësi kampionët. Ronaldo? Ai është unik…

Mancini zgjedh mes Lukakut dhe CR7: Ndaj Interit, ndeshje vendimtare për Juven

Ronaldo dhe Lukaku, jashtëtokësorët. Të dy kanë shënuar më shumë se 12 skuadra të Serie A

Felipe Melo “vjell vrer” ndaj Chiellini: Nëse nuk ka etikë, është problemi i tij

Inter-Juventus dhe sfida brenda supersfidës; Conte gjen përsëri Morata

Ibrahimovic analizon Milanin: Ndjehem lider, unë drejtoj dhe ekipi më ndjek

Blerja e re e Milanit nis kontrollet mjekësore, gati firma në kontratë

Milanin arrin marrëveshjen, pranë rinovimin me senatorin

Talenti i Interit nuk gjen vend as te skuadrat e Serie B, e largojnë nga ekipi