Seria A

Interi zbavitet me 6-0! Calha protagonist, talenti i ri vazhdon me golat. Rishfaqet Lukaku (VIDEO)

Talenti brazilian drejt Serie A: tani Juventus do të zgjedhë se kur. Operacioni ekonomik

E duan larg, Vidal paralajmëron Interin: “Do ta shohë e gjithë bota se kush është Arturo…”

Cristiano Ronaldo përgatitet për sezonin e katërt bardhezi, por merkato…

Calhanoglu merr Interin mbi shpinë, gol dhe dy asist në miqësore (VIDEO)

E bleu 23 mln euro 5 vite më parë, Juventusi e huazon për herë të pestë!

Firma ose jo e Brozovic bën lëmsh merkaton e Interit dhe Juventusit

Ylli i Bundesliga-s refuzon Milan dhe Lazio: Nuk besoj se…

Të gjithë duan yllin e Atalanta-s, vjen një ofertë edhe nga Barcelona