Inter

Mancini zgjedh mes Lukakut dhe CR7: Ndaj Interit, ndeshje vendimtare për Juven

Ronaldo dhe Lukaku, jashtëtokësorët. Të dy kanë shënuar më shumë se 12 skuadra të Serie A

Inter-Juventus dhe sfida brenda supersfidës; Conte gjen përsëri Morata

Talenti i Interit nuk gjen vend as te skuadrat e Serie B, e largojnë nga ekipi

Lukaku shpallet më i miri, mposht yllin e City-t dhe atë të Real-it

Lukaku, CR7 dhe koha shtesë në Kupë. Sa energji harxhuan skuadrat para Inter-Juve

Cassano “masakron” Conte? Paguhet 12 milionë € në sezon, futbollin më të mirë e luajti Sarri

Minuta e 95-të; a ju kujtohet goli historik i Toldos kundër Juventusit? (video)

Fiorentina-Inter, moviola e penalltive dhe e golit të Lukakut