Inter

Conte bind Marotta: fuqizimi i verës mund të vijë nga Spanja pa shpenzuar para!

“Inter, çfarë loje m*ti! Conte duhet dëbuar menjëherë…” PLAS KEQ mes Cassano dhe Contes. Trajneri sot nuk u përmbajt

TITULLI ËSHTË MË AFËR! Interi dhe Conte çmenden në festë, fitore e vështirë 1-0 ndaj Cagliarit (VIDEO)

Conte: Interi, zgjedhja më e vështirë. Jam gati të shemb muret me kokën time

INTER APO TANKS? Faza e dytë nisi si kurrë më parë në histori! Tani titulli…

Ambrosini komenton Interin: Aftësia e Contes? Pyesni lojtarët e tij dhe do t’iu thonë këtë gjë, si Lautaro dhe Lukaku!

Serie A pret të kurorëzojë Interin, ja llogaritë matematikore për titullin

Conte: Po zbresim nga froni Juventusin, +12 pikë s’i kisha menduar kurrë

“Çfarë mentaliteti ky Inter, sikur Champions…” Conte nuk përmbahet