Telemedia

Juventus

Ylli zgjedh Juventus-in, përforcim 40 milionësh për Pirlo-n në janar

Lajmi shokues nga Portugalia: Ronaldo ka dalë 18 herë pozitiv me koronavirus

PROPOZIMI I “ÇMENDUR”; Real Madridi i ofron Juventusit dy yje për Dybala

Lapo Elkann shpërthen kundër gjyqtarit: Urime 12 lojtarëve të Barcelonës!!!

Barcelona-Juventus, plas “lufta” në rrjetet sociale. Sherr për Messin dhe CR7

Nedved “futet në lëkurën” e Ronaldos: I di mirë vështirësitë që po përjeton

Bonucci nuk përmbahet, pas humbjes: Bëmë shumë gabime në nivel teknik

Capello injoron CR7, zgjedh tre më të mirët e të gjitha kohërave

Befasohet CR7, gati vendimi drastik nga Juventus