Juventus

Mancini zgjedh mes Lukakut dhe CR7: Ndaj Interit, ndeshje vendimtare për Juven

Ronaldo dhe Lukaku, jashtëtokësorët. Të dy kanë shënuar më shumë se 12 skuadra të Serie A

Felipe Melo “vjell vrer” ndaj Chiellini: Nëse nuk ka etikë, është problemi i tij

Inter-Juventus dhe sfida brenda supersfidës; Conte gjen përsëri Morata

Chiellini paralajmëron Juven para derbit të Italisë: Atë mund ta ndalim vetëm si ekip

Lukaku, CR7 dhe koha shtesë në Kupë. Sa energji harxhuan skuadrat para Inter-Juve

Minuta e 95-të; a ju kujtohet goli historik i Toldos kundër Juventusit? (video)

Pirlo: Ia komplikuam jetën vetvetes, të bëhemi gati për Interin…

Menaxheri i sulmuesit të Serisë A: Juventus ka arritur marrëveshjen për çmimin