Juventus

Mbyllet takimi Juventus-Chiellini: vendimi dhe situata!

E FUNDIT: Barcelona përpiqet të shpejtojë operacionet në lidhje me lamtumirën e Pjanic

Ronaldo-Juventus, divorci i pashmangshëm sipas medieve iberike. PSG ose Real Madrid, ja kushtet…

Prapaskena me Mbappe pas Monaco-Juventus, Barzagli tregon bisedën!

Chiellini-Juventus, ka ardhur momenti i së vërtetës!

“Ronaldo dhe LeBron e kanë kuptuar para të tjerëve. Ajo që pashë në shtëpinë e CR7…”

Seria A, 500 milionë euro më pak nga pandemia. Milan lë mbrapa Inter dhe Juventus

Inter do ish-yllin e Juventus, por me një kusht

Juventus siguron Kaio Jorge, ja detajet e marrëveshjes