Juventus

Juventus mund 2-0 Monza-n dhe fiton Trofeun Berlusconi (Video)

Juventus, mesazhi për Conte-n tërbon tifozët

Juventus nuk heq dorë, do yllin e Pep Guardiola-s

Sarri do yllin e Juventus, por ka disa pengesa

Juventus, ëndrra e madhe mund të realizohet vetëm nëse plotësohet ky kusht

“Zonja e Vjetër” siguron talentin brazilian, e konfirmon presidenti i Santosit

Allegri “përjashton” Ronaldon nga miqësorja në Monza

Ronaldo, Locatelli, Pjanic…; Braida zbulon prapsakenat e merkatos së Juventusit

Mundja e dorës e pafund! Juventus-Locatelli, tani ka një afat zyrtar për transferimin, ndryshe…