Lazio

Lazio mbetet “pa kokë”, trajneri dhe familja e tij në hall të madh

Futbollisi i Lazio u shua në aksident, flet Tare: Lajmin e hidhur ma dha djali, dhimbje e pamasë

Muriqi mohon zërat e merkatos: Jam i lumtur në Romë, qëndroj te Lazio

“Fenerbahçe po punon për ta rrëmbyer përsëri Muriqin”

Muriqi shfryn ndaj kritikave: Po përpiqem shumë ta ndihmoj Lazio

Lazio u dërrmua nga Bayerni, flet Inzaghi: Ia bëmë më të lehtë kundërshtarit

Immobile “kurorëzon” Lewandowski: Është qendërsulmuesi më i fortë në botë

Mediat italiane: Borussia Dortmund-Strakosha, kontaktet filluan…

Tërbohet Igli Tare, nxjerr ekipin për stërvitje në orën 6 të mëngjesit