Telemedia

Lazio

Signori: Goli kundër Juventus-it, më i bukuri dhe i vështiri i karrierës (Video)

Gafa e dyfishtë, aventura e re e ish-yllit të Lazio-s nis shumë keq

Peruzzi dhe Tare junior, dy djemtë e “shefave” në listën e Champions-it

Muriqi jep spektakël në prezantim: Do të jem Muriqi dhe jo Ibra i Lazios, zgjodha ekipin më të mirë të Romës…

Tare parajamëron Muriqin: Vjen në një sulm shumë të fortë, me mjaft konkurrencë

Shfytyrohet me kombëtaren, Florenzi mbron Immobile: Ai duhet të jetë një hero kombëtar…

Tare i bindur: Ne morëm Muriqin vetëm prej COVID-19

Grupet e Champions-it, Igli Tare i jep leksione Lazios: Duhet të imitojmë Atalantën!

Lëvizje mjeshtërore e Igli Tares, rinovon me yllin spanjoll