Milan

Milani synon Insigne: zbulohen prapaskenat e fundit!

Costacurta “i tërheq veshin” Donnarumma-s: Nuk e kuptoj pse e bën…

Milan, Pioli zbulon çfarë ndodhi mes arbitrit dhe Ibrahimovic

Milan mund Parma-n pavarësisht Ibrahimovic, siguron tri pikët me Leao-n (Video)

Karton i kuq i papritur për Ibrahimovic, Parma përfiton (Video)

E BUJSHME: “Edhe Interi merr informacion mbi Calhanoglu, kurse Juventusi…”

Pioli korigjon “shënjestrën”: S’e kam përmendur titullin, ja objektivi madhor i Milanit

Castillejo kërkohet në La Liga, Milan kërkon ta zëvendësojë me yllin e Ligue 1

Hauge zbulon prapaskenën, Milan duhet të falënderojë Haaland