Milan

Ibrahimovic analizon Milanin: Ndjehem lider, unë drejtoj dhe ekipi më ndjek

Blerja e re e Milanit nis kontrollet mjekësore, gati firma në kontratë

Milanin arrin marrëveshjen, pranë rinovimin me senatorin

Mbaron makthi për ish-yllin e Milan-it, kthehet në fushë pas 32 muajsh

Rinovimi i Calhanoglu / Milani në presion, tjetër “samit” me menaxherin brenda një jave

Pato “thërret” Ibrahimovic: Jam gati për një kthim në Itali

Ylli i ri i Milan-it katërfishon vlerën e tij, në Francë ka keqardhje dhe zemërim

E BUJSHME! Milani dhe tri klube të tjera në gjurmët e 19-vjeçarit shqiptar

Kuqezinjtë në kor: Kthimi i Ibrës është i rëndësishëm, na jep siguri