Napoli

Agjenti i Hysajt: Larg Napolit, do të luajë në Champions me një klub tjetër

“Bravo djema, e shijova deri në fund!” De Laurentiis komplimenton humbjen ndaj Juves

Cannavaro iu mbyll gojën kritikëve, bën “avokatin” e Pirlo dhe Gattuso

Juventus-Napoli vlen sa një sezon, Pirlo duhet të shpëtojë stolin…

Reja: Hysaj luajti shumë mirë me Shqipërinë, Napoli mbetet emocioni më i madh i karrierës time

Vëllai i Maradonës, thirrje publike Agueros: Çfarë Juventusi, shko te Napoli!

Shpërthen Di Marzio: Napoli, sulme absurde ndaj Gattusos

Agjenti i Jorginho: Kthim te Napoli? Nëse do të marrin ofertë…

Napoli ndez garën për Champions, De Laurentiis pas mesnate: Bravo Gattuso!