Roma

Candela: Nesta-n e doja në ekip. Vetëm dy skuadra më të forta se Roma

Pedro feston 13-vjetorin e debutimit te Barcelona: E njëjta dëshirë, si gjithmonë (video)

Dramë: Interi ndalet në kyeqytet, Roma i bën nder Milanit me golin në minutat e fundit

FORMACIONI: Roma nuk i beson Kumbullës, Interi i Contes me artilerinë e rëndë

Fonseca pyetet për titullin: Të mundim Interin, pastaj flasim…

Ankth te Roma, aksidentohet De Sanctis. Operohet dhe përfundon nën kujdes intensiv

Mamaja e ylli të Serisë A: Kemi frikë se duan t’i shkatërrojnë karrierën

Kumbulla entuziast, shpreh dëshirën e tij për vitin 2021 (VIDEO)

Zaniolo drithëron me rrëfimin: Thirrjen në kombëtare e mora vesh nga TV, debutimi në Champions më la pa gjumë…