Futboll vendi

Jurgen Bardhi largohet nga Partizani pas 6 vitesh! Zyrtarizohet te ekipi i ri

Dështim total në Kupat e Europës, Shkëndija shkarkon trajnerin Gjoka

Derbi i parë i kryeqytetit në javën e katërt, hidhet shorti i Superiores për kampionatin e ri

Brdaric tregon problemin: Në futboll duhet të shënosh, nëse do që të fitosh

Daja ngre alarmin: Jemi ekip i rindërtuar, s’kishim kohë në dispozicion

E nis nga disavantazhi 3-0 ndaj Bazelit, trajneri “mban me gajret” Partizanin

ZYRTARE: Orges Shehi tani mer dhuratën që priste, Tirana rikthen sulmuesin!

Kalendari i Superiores dhe Kategorisë së Parë, FSHF zbardh detajet e shortit

FSHF lëviz konkretisht për hapjen e stadiumeve për tifozët! Shkresa drejtuar Ministrisë