Futboll vendi

ZYRTARE: Orges Shehi tani mer dhuratën që priste, Tirana rikthen sulmuesin!

Kalendari i Superiores dhe Kategorisë së Parë, FSHF zbardh detajet e shortit

FSHF lëviz konkretisht për hapjen e stadiumeve për tifozët! Shkresa drejtuar Ministrisë

Nga biznesi te kreu i FSHF-së dhe tani në Ekzekutivin e UEFA-s, Duka bën rrëfimin e rrallë

Brdaric paralajmëron AEL Limasol: Në Shkodër do të jetë histori krejt tjetër!

Daja: Dihet kush është FC Basel, por duhej ta kishim shënuar të paktën një gol

Conference League: Baseli i shqiptarëve shuan shpresat e Partizanit. Edhe Shkupi gati i eliminuar (VIDEO)

Champions-i i “nxori kallajin”, Martini jep kushtrimin para Inter Escalades

“Xhaka i denjë për Romën, sulm i turpshëm ndaj Hysajt”; Duka flet “pa dorashka” në median italiane